Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можу я після другого курсу коледжу здавати ЗНО і поступити у ВНЗ ?
Вопрос и ответы на него

Чи можу я після другого курсу коледжу здавати ЗНО і поступити у ВНЗ ?

Олег Корень
Я навчаюсь на другому курсі коледжу ім .В.В.Сулька і хочу перевестись на заочне і вступити на стаціонар у ВНЗ після здачі ЗНО ,це можливо?

aladdin85
Ви можете брати участь у ЗНО тільки в тому випадку, коли Ви навчаєтесь на випускному курсі (п. 2.1 Порядку проведення ЗНО).
Інші варіанти дізнавайтесь у приймальній комісії ВНЗ.

Вилен
Так, якщо у вас буде довідка, що ви отримаєте атестат у 2013 році.

Emerlin
Проте, як правило,технікуми та коледжі не дуже охоче віддають атестати після закінчення другого курсу

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!