Вопрос и ответы на него

Чи можливо повторно вступити на бюджет?

Василь Тарасов
Якщо я вчусь на першому курсі ВНЗ, то чи маю я право після відрахування вступати до іншого ВНЗ на бюджетну форму навчання? Будь ласка, якщо можна з посиланнями на закон.

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання міститься у абзаці другому частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Василь Тарасов
Дякую, але що саме це означає? Можна, чи ні?

DOCENT
Важко пояснити чому 1+1 = 2
Крім того, з Вашого запитання не зрозуміло з яких джерел зараз іде фінансування Вашої освіти?

Для того, щоб зрозуміти чи є право чи ні зверніть увагу на слово ЗДОБУВАТИ ( а не здобути)

Громадяни України мають право БЕЗОПЛАТНО ЗДОБУВАТИ здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Дайте собі відповідь на запитання: "Чи ЗДОБУВАЮ я вищу освіту безоплатно?"
Або після відрахування:" Чи ЗДОБУВАВ я вищу освіту безоплатно?"

Або, якщо уявити, що Вас зарахують: "Чи ЗДОБУВАЮ я ВПЕРШЕ вищу освіту безоплатно за цим рівнем?"

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!