Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можна перепоступити, рік провчившись на бюджеті?
Вопрос и ответы на него

Чи можна перепоступити, рік провчившись на бюджеті?

Nadia Мазур
У законі сказано що освітньо-кваліфікацій ний має здобуватися "вперше", але якщо я кинула ВНЗ, то я не використала свою можливість.

DOCENT
Обмежити Ваше право на вступ на навчання за свої кошти важко.

З Вашого запитання не зрозуміло, чи цікавить Вас саме право здобувати вищу освіту безоплатно. Але, якщо саме це було запитанням, то ...

Відповідь на Ваше запитання міститься в абзаці другому частини першої статі 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право БЕЗОПЛАТНО ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Nadia Мазур
так, мене цікавить безоплатне навчання. тобто ні? для мене такої можливості більше немає?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!