Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Будет ли учитываться балл атестата при поступлении?
Вопрос и ответы на него

Будет ли учитываться балл атестата при поступлении?

feldmarchel
Бал атестата.
Доброго дня, шановна спільнота.
Нещодавно на сайті освіта були опубліковані комюніке директора УЦОЯ, у якому зазначалося про те, що «прийом до всіх вищих навчальних закладів з 2015 року буде здійснюватися лише за результатами зовнішнього незалежного оцінювання» (http://osvita.ua/test/43041/)
Скажіть, будь ласка, яка ймовірність імплементації цієї пропозиції в умови вступної кампанії 2015 р.
Дякую за відповідь.

DOCENT
Малося на увазі, що вступати до ВНЗ на підставі іспитів у ВНЗ більше не буде можливості. Враховувати чи ні атестат визначатимуть самі ВНЗ.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

4. Прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра здійснюється на основі повної загальної середньої освіти за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

5. Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів вчена рада вищого навчального закладу затверджує Правила прийому до вищого навчального закладу, якими встановлюються:

1) перелік і кількість сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, вага кожного з яких має становити не менш як 20 відсотків конкурсного бала;

2) вага середнього бала документа про повну середню освіту, що має становити від 0 до 10 відсотків конкурсного бала;

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!