Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можу я вступити до іншого ВНЗ на напрям підготовки правознавство?
Вопрос и ответы на него

Чи можу я вступити до іншого ВНЗ на напрям підготовки правознавство?

Коля Процюк
Я навчаюсь в Національному університет державної податкової служби України на факультеті податкової міліції,на денній формі навчання,за кошти держбюджету,одним словом я курсант.Термін навчання бакалавра у нас становить 3 роки,в дипломі вказується напрям підготовки правоохоронна діяльність.Чи можу я після 3-го курсу,отримавши диплом бакалавра із напрямом підготовки правоохоронна діяльність вступити до іншого ВНЗ на напрям підготовки правознавство?

DOCENT
Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

10. Прийом на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра здійснюється за результатами вступних випробувань. Особа МОЖЕ ВСТИПИТИ до вищого навчального закладу для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, здобутого ЗА ІНШОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала документа про вищу освіту бакалавра.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!