Вопрос и ответы на него

Чи можливо повторно вступити на бюджет?

Диана Загородняя
Підскажіть, я в цьому році вступила до університету на спеціальність яка мені не дуже подобається, але вступила на бюджет, то якщо я провчюсь рік і буду вступати наступного року до іншого, то я сможу вступати знову на бюджет чи тільки тепер на контракт?

Вилен (МОДЕРАТОР)
У наступному році - лише на контракт.

Абітурієнт
Вилен, чому ви такі категоричні? У цьому році казали, що ні, студенти добивались цього права і добились, адже є ще стаття 53 Конституції України і її офіційне тлумачення, яка гарантує право ЗДОБУТИ вищу освіту безоплатно.

Абітурієнт
Необхідно надати студентам можливість повернути кошти за навчання, якщо вони не здобули ступінь.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!