Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можна подавати заяву на денне бакавра, якщо навчаешся на денному молодшого спеціаліста?
Вопрос и ответы на него

Чи можна подавати заяву на денне бакавра, якщо навчаешся на денному молодшого спеціаліста?

Абітурієнт
Чи зможу я під час наступеої вступноі кампанії не відраховуючись з колледжу вступати до університету?

DOCENT
Подати заяву можна.
А от потрапити до наказу про зарахування, ні.
Потрібні оригінали документів. А вони можуть бути лише в одному ВНЗ

Вилен (МОДЕРАТОР)
Чому ні? Адже це можуть бути різні форми навчання, контракт та бюджет, тощо. Є нюанси, але це можливо.

DOCENT
А якщо чесно, що буде через рік - важко сказати.
Так наприклад згідно нового Закону:

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

16) навчання ОДНОЧАСНО за декількома освітніми програмами, а також у декількох вищих навчальних закладах, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;

Щоб мати можливість, дати відповідь, необхідно мати Умови прийому на 2015 рік.
Доведеться почекати.

DOCENT
Вилен (МОДЕРАТОР) "Чому ні? Адже це можуть бути різні форми навчання, контракт та бюджет, тощо." " Є нюанси, але це можливо."

Тому, що в запитанні написано:
"Чи можна подавати заяву на ДЕННЕ бакалавра, якщо навчаешся на ДЕННОМУ молодшого спеціаліста?"

Форми навчання автор запитання визначив.

" Є нюанси, але це можливо." - які саме нюанси, і як ЦЕ МОЖЛИВО, принаймні за чинним законом?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо людина навчається на молодшого спеціаліста на базі 9 класів, то на бакалаврат вона може поступати на базі атестату. Можливо, є і ще певні моменти. В принципі, це можливо.

DOCENT
На денне і там і там, як вказано у запитанні?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, можете спробувати.

Абітурієнт
DOCENT, навчаюсь на базі 11 класів і вступати також буду на базі 11 з денного на денне...

Абітурієнт
DOCENT, я чув що не можна подавати заяву, якщо є автивне денне навчання.

DOCENT
Чинні Умови прийому не допускають зарахування на навчання осіб які є студентами денної форми.
І саме так реалізувалось під час вступної кампанії 2014.
ЄДЕБО не дозволяла вносити до наказу про зарахування таких осіб.
Що буде в майбутньому - говорити зарано

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!