Вопрос и ответы на него

Як правильно подати документи?

Нина Покоевич
Університет не приймає мої документи, поскільки прізвище у паспорті відрізняється від прізвища, яке вказано в атестаті та сертифікаті ЗНО . Мені повідомили, що я маю замінити їх. Будь ласка, скажіть як я можу зробити це якнайшвидше. Дякую.

DOCENT
Не зовсім зрозуміле запитання. При особистій подачі заяви разом із документом, що свідчить про зміну прізвища мають приймати.

Але якщо ж в паспорті і в сертифікаті різні прізвища (як таке могло статися?) то зверніться до Центру Оцінювання Якості Освіти з заявою про зміну персональних даних

У разі зміни персональних даних (прізвища, імені, по батькові, виду та номеру документа, за яким відбулася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання) необхідно подати заяву про внесення змін до своїх персональних даних

зміни вносяться лише до бази даних.

Розгляд заяв відбувається у терміни, визначені чинним законодавством, а тих, що надійшли в період проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів і не потребують додаткового вивчення, – не більше трьох робочих днів.

Зразок заяви на сайті

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua