Вопрос и ответы на него

Не приняли документы: что делать?

Dima Suchkov
Что делать если: Відмовлено ВНЗ?

DOCENT
Запитання:
1.6. Куди звертатись із запитаннями щодо правильності подання заяви в електронному вигляді?

Відповідь:
У випадку, якщо у Вас виникли проблеми стосовно поданих заяв звертайтесь до представників приймальної або відбіркової комісій обраного навчального закладу. Контактна інформація та місцезнаходження ВНЗ знаходиться в електронному кабінеті вступника.

Відмовлено ВНЗ - власника зареєстрованої електронної заяви не допущено до участі у конкурсному відборі на підставі рішення приймальної комісії. У разі присвоєння електронній заяві цього статусу ВНЗ зазначає причину відмови.

Dima Suchkov
Коментар ВНЗ: Не виконав вимоги правил прийому до ВНЗ, відповідно до правил прийому на спеціальність Фармація бал ЗНО з профільного предмету повинен бути більше 140, что делать в таком случаии?

DOCENT
Якщо у Вас із профільного дійсно менше ніж 140, то це означає, що Ви не маєте права бути допущеним до участі у конкурсі згідно Умов прийому.

VII. Організація і проведення конкурсу

1. Приймальні комісії вищих навчальних закладів допускають до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (або їх копії) з відповідних загальноосвітніх предметів:

для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) – не нижче 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних конкурсних предметів.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Если у вас меньше баллов, чем установил вуз по профильному предмету, то сделать с этим в этом вузе ничего нельзя. А какие у вас результаты по всем тестам?

Dima Suchkov
Хотя бы щанс поступить на платное есть?!

Dima Suchkov
1.Біологія 111.5
2.Фізика 130.5
3.Хімія 125.5
4.Українська мова та література 131.5

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ой, всі вузи встановили профільні предмети на рівні 140 і вище, шкода, але з такими балами ви не зможете вступити ані до інституту, ані до університетів, а біологію взагалі ви не склали. Тому може варто поступити до медичного коледжу?

Dima Suchkov
Мне почему-то отказали вот: медичний коледж,Статус: Відмовлено ВНЗ, Коментар ВНЗ: Не виконав вимоги правил прийому до ВНЗ, відповідно до правил прийому на спеціальність Фармація бал ЗНО з профільного предмету повинен бути більше 140!

Вилен (МОДЕРАТОР)
А який медколедж?

DOCENT
З такими балами в коледж можна:

для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста – не нижче 124 балів з конкурсних предметів;

Але, якщо не встановлено виші вимоги

Вищий навчальний заклад на окремі напрями (спеціальності) може встановити вищу кількість балів з профільних конкурсних предметів, з якими вступник допускається до участі у конкурсному відборі, для зарахування на навчання.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Доцент, звісно, що можна, якби було неможнa, я б і не радив би. Дякую, що підтвердили мою пропозицію.

Dima Suchkov
Криворізький медичний коледж, я даже туда позвонил и спросил, а можно ли на платное обучение,а они нет ниже 140 не можно! Ну что за бред, ведь на платном обучение им же будет выгодно если я буду платить за обучение!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, на фармацію туди поступити не можна, проте варто йти на прийом до директора і вести розмову про те, що ви зарахуєтесь на іншу спеціальність, а потім перейдете на фармацію, такий варіан можливий.

DOCENT
Такі вони собі визначили правила прийому.
Мали на це право, згідно умов прийому.
Шукайте інший коледж де на профільний предмет не встановлено вищі ніж мінімальні 124 вимоги

Dima Suchkov
Почему глючит http://ez.osvitavsim.org.ua. ? Не могу отправить никуда, не грузит почему-то!

Вилен (МОДЕРАТОР)
зайдите с другого браузера

Dima Suchkov
С другого тоже почему-то глючит!

Вилен (МОДЕРАТОР)
зайдите позже - до 1 августа все успеете

Dima Suchkov
Короче говоря никуда не принимают, везде минимальный проходной бал 140 и что мне теперь делать!? Что в армию сейчас идти!?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua