Вопрос и ответы на него

Чи зможу я вступити до ВНЗ?

Максим Моняков
Зареєструвавшись у Єдиній Базі, спочатку я подавав 4 заяви у 4 різниз ВНЗ. До того в мене була ще заява на вступ у ВНЗ МВС України. Я вирішив спробувати подати ще одну електронну заяву і її прийняли відразу. Я навіть не встиг роздивитися, чи все правильно подано. Виходить у мене 6 заява у ВНЗ МВС України - її можуть не прийняти до конкурсу? Реєстрація у ВНЗ у мене 24 липня і я боюсь, що мене там не зареєструють.

DOCENT
У Вас статус заяви - "Зареєстровано в ЄДЕБО".
Якщо загальна дозволена кількість буде перевищена, то останню заяву не допустять до конкурсу

Запитання:
4.5. Скільки заяв я можу подати і як система відслідкує, чи не перевиконав я норму?

Відповідь:
Система «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів» автоматично відстежує кількість поданих заяв до ВНЗ та не дозволяє подання заяв поза встановленими правилами (тобто у Вас є можливість подати 15 заяв – у п’ять ВНЗ на три напрями (спеціальності). Навіть якщо Ви подаєте частину заяв в електронному вигляді, а частину в паперовому, всі заяви вносяться в Єдину базу і вважаються дійсними тільки за наявності в ЄДЕБО з відповідними статусами.

Подати 16-ту заяву (або 4-ту заяву до одного ВНЗ) Вам не вдасться. Система видасть повідомлення з текстом «Перевищено ліміт кількості поданих заяв».

Максим Моняков
Тобто якщо моя заява у МВС була найпершою, але ще не зареєстрованою, а у моєму випадку це Харківський ВНЗ буде тією самою 6 заявою? Саме вона буде не зарахованою?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua