Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания МОН офіційно озвучило позицію шодо перевступу на бюджет
Вопрос и ответы на него

МОН офіційно озвучило позицію шодо перевступу на бюджет

DOCENT
4. Чи можна вступити на бюджет до ВНЗ, відрахувавшись з ВНЗ, в якому навчався на бюджеті (чи можна, навчаючись на бюджеті, вступити до іншого ВНЗ також на бюджет?)

DOCENT
Ні, не можна (відповідно до Закону України «Про вищу освіту»).


Закон України "Про вищу освіту"
Стаття 4. Право громадян на вищу освіту

Громадяни України мають право БЕЗОПЛАТНО ЗДОБУВАТИ вищу
освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на
конкурсній основі В МЕЖАХ СТАНДАРТІВ вищої освіти, ЯКЩО певний
освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ.

Наталія
так а якщо я вже відрахована з ВНЗ, то це ж означає, шо я ВПЕРШЕ здобуватиму певний ОКР?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, за позицією МОН - це вже другий раз:)

Valya
Чи можна вступити на бюджет до ВНЗ, відрахувавшись з ВНЗ, в якому навчався на бюджеті (чи можна, навчаючись на бюджеті, вступити до іншого ВНЗ також на бюджет?)

Ні, не можна (відповідно до Закону України «Про вищу освіту»).

Опять же, неоднозначный ответ. Может это ответ на то, что в скобочках. Очевидно,что на двух бюджетах учиться нельзя, имхо)

Alex
Але ж минулого року це було можливим, що змінилось? (залишив універ після першого курсу у 2012му і брав участь у конкурсі 2013 на загальних засадах, на кількох факультетах проходив на бюджет)

DOCENT
"що змінилось? "
Нічого, просто Закон "Про вищу освіту" буде застосовуватися буквально.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!