Вопрос и ответы на него

Чому я не можу подати електронну заяву на вступ?

Виталий Полищук
Я навчаюся на контрактній формі у ВНМУ ім.М.І.Пирогова, факультет "лікувальна справа", хочу спробувати вступити на державну форму навчання, але при спробі подати електронну заяву видає "Персона вже навчається на денній формі вказаного ОКР". Поясніть у чому справа, чи я вже не маю права брати участь у вступній кампанії?

DOCENT
Можете подати заяв, але особисто і в паперовій формі. Разом з довідкою про те, що оригінали знаходяться за місцем навчання у ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

XVIII. Коригування списку рекомендованих до зарахування
5.

При одночасному навчанні за двома освітньо-професійними програмами за напрямами або спеціальностями за місцем навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у вищому навчальному закладі зберігаються завірені копії документа державного зразка про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зазначені копії документів зберігаються у вищому навчальному закладі протягом строку навчання разом з оригіналом довідки вищого навчального закладу, у якому зберігаються оригінали цих документів. Довідка видається на вимогу студента вищим навчальним закладом, у якому зберігаються оригінали цих документів.

Бодя Пастернак
Копії документів потрібно ще завіряти чи достатньо лише довідки що оригінали знаходяться в університеті?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua