Вопрос и ответы на него

Не визнають пільги: що робити?

Елена Виленд
Моя дитина, хоче вступати на магістратуру в ІЖ Шевченко, та має пільгу, але її внесли у список, а потим викреслили!!!!пільга: діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, покращення військово-патріотичного виховання молоді» Скажить куди мені слід звернутися у найближчий час для оскарження рішення приймальноїї комісії

Вилен (МОДЕРАТОР)
До голови приймальної комісії або на гарячу лінію МОН 4813215, при цьому необхідно мати
- Свідоцтво про народження вступника та свідоцтво про смерть одного з батьків та один з наступних документів:

- Посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця;

- Витяг з наказу військової частини про факт загибелі військовослужбовця або довідка з військкомату, довідка з правоохоронного органу, де співробітник правоохоронних органів проходив службу, з підписами, скріпленими печатками, про смерть у зв’язку з виконанням службових обов’язків.

Мабуть, комісію не влаштували документи або вік абітурієнта. Проте, знаючи приймальну комісію КНУ, можу зазначити, що відмова в пільгах оформлюється спеціальним рішенням приймальної комісії, чке міститься в справі абітурієнта і його можна отримати.

Елена Виленд
а які можуть бути обмеження за віком дитини, коли ніде не вказується у пільгах обмежень по віку?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Можуть вважати, що діти - це особи до 18 років. А у дитини посвідчення "Член сім"ї загиблого"?

Елена Виленд
Так, самє член сімї, а не дитина...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Зрозуміло, ви зателефонуйте до приймальної комісії 481-44-74 і запитайте, що там сталося: технічна помилка чи є рішення, яке можна отримати.

Елена Виленд
я зателефонувала: 481 44 84 - питання вступу до магістратури та у спеціалісти, і мені сказали що дадуть таке рішення, і відмовляються надати контакти юриста який виніс це рішення, для з.ясування точних посилань на законодавчі бази для данної відмови

Вилен (МОДЕРАТОР)
Я мав аналогічну справу з КНУ в минулому році. Там рішення приймальної комісії, а не окремого юриста, і воно розгорнуте (2-3 арк.). Так що можна їхати і взяти його (чи копію).

Елена Виленд
дякую. а куди нам потім звертатися з цим рішенням? и які терміни оскаржування? перший єкзамен уже 19 липня, ми можемо і після єкзаменів оскаржувати дії приймальної комісії?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Можна і після екзаменів оскаржити. Можливі варіанти: або судовий розгляд, або поза судовий розгляд.

Елена Виленд
поза судовий, куди подається?

Вилен (МОДЕРАТОР)
МОН, Інспекція навчальних закладів, ГПУ...

Елена Виленд
дякую, після того як я запросила рішення приймальної комісії, вони викликали дитину і вона написала заяву на пільгу, рішення буде прийняте завтра, сподіваюсь воно буде позитивним...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Радий за вас!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua