Вопрос и ответы на него

Реєстрація на електронний вступ для випускників минулих років

Леся
Якщо школу закінчила багато років тому, здала ЗНО, а в атестаті оцінки виставлені за 5-бальною шкалою, то треба самій вираховувати бал атестата? Чи в такому випадку не можна користуватися системою електронного вступу? Прізвище в атестаті і Сертифікаті ЗНО збігаються. Дякую.

Леся
Ось відповідь із сайту Освіта всім: ЗАПИТАННЯ:
2.1. Чи можуть подавати електронні заяви випускники шкіл минулих років?

ВІДПОВІДЬ:
Згідно п.1 розділу II Порядку подання заяв в електронній формі такі заяви можуть подавати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту та сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, виданих у 2008 – 2014 роках, з конкурсних предметів, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищих навчальних закладів, та не мають підстав для особливих умов зарахування.

Примітка: Прізвище, ім'я, по-батькові вступника у сертифікатах зовнішнього незалежного оцінювання різних років повинно збігатися з прізвищем, ім’ям, по-батькові вступника в атестаті про повну загальну середню освіту.

Але тут нічого не сказано, хто повинен вираховувати середній бал атестата. У багатьох випускників минулих років атестат по 5-бальній шкалі.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!