Вопрос и ответы на него

Як повторно вступити на бюджет?

Оксана
Ст.4 Закону України "Про вищу освіту" не змінився.Діти з тих чи інших причин лишали вуз після 1-го курсу,не отримавши бакалавра.Але до цієї вступної компаніїї,вони перевступали без жодних проблем.Та з цього року (при незмінному законодавстві)чомусь цієї можливості може не бути?Це все ЄДЕБО винне?Чи можливо така інформація була і минулими роками,як тоді пояснити "спокійний"перевступ дуже багатьох дітей?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!