Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи платна друга освіта кваліфікованого робітника в ПТНЗ?
Вопрос и ответы на него

Чи платна друга освіта кваліфікованого робітника в ПТНЗ?

Света Дирбавка
Я закінчую вище професійне училище і скоро отримаю диплом кваліфікованого робітника, поступав сюди після 9 класу, але хочу літом знову поступати в це училищевже вже з атестатом про повну середню освіту і здобути ще одну професію кваліфікованого робітника. Чи можна так і чи платною буде друга освіта кваліфікованого робітника в ВПУ?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, ст. 5 передбачає, що професійно-технічна освіта здобувається громадянами України в державних і комунальних професійно-технічних навчальних закладах
безоплатно, за рахунок держави, а у державних та комунальних акредитованих вищих професійно-технічних навчальних училищах та центрах професійної освіти - у межах державного замовлення безоплатно, на конкурсній основі.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!