Вопрос и ответы на него

Чи беруть у ВНЗ Києва та Харкова абітурієнтів зі Сходу України?

Анастасия Марычева
Кажуть, що в ВНЗ Києва та Харкова не беруть абітурієнтів зі Сходу України. Це правда?

DOCENT
Ні. Це не може бути правдою.
Це булоб порушенням статті 3 Закону України "Про освіту":

Стаття 3. Право громадян України на освіту

1. Громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх
державних навчальних закладах НЕЗАЛЕЖНО ВІД статі, раси,
національності, соціального і майнового стану, роду та характеру
занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення
до релігії, віросповідання, стану здоров'я, МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ та
інших обставин.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!