Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Будут ли иметь льготы дети мобилизованных военных?
Вопрос и ответы на него

Будут ли иметь льготы дети мобилизованных военных?

Елена Даниленко
Будут ли иметь льготы дети мобилизованных военных?

DOCENT
Умовами прийому пільг для таких категірій абітурієнтів наразі не передбачено

DOCENT
Задля справедливості, слід зазначити, що 3 червня Верховна рада прийняла в першому читанні Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання пільг на отримання освіти особами, батьки яких є військовослужбовцями

Законопроектом прпонується надати пільги при вступі до війьськових ВНЗ дітям віьськовослужбовців з вислугою від 20 років.

Також пропонується:
"Особа, у якої один з батьків був військовослужбовцем, який загинув чи пропав безвісти при виконанні ним обов'язків військової служби, протягом трьох років після здобуття відповідної загальної середньої освіти зараховується поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів України для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів"

Коли закон приймуть в цілому і коли набере чинності, ніхто не скаже.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!