Вопрос и ответы на него

Чому співпадають дати творчих конкурсів у різних ВНЗ?

інна
Доброго дня!
Судячи із досвіду попередніх років,
дати проведення іспитів (рисунок, композиція,...)у різних вузах на спеціальностях з одного фаху завжди співпадала. Це не є справедливим, так як абітурієнти не можуть спробувати свої сили у різних вузах. Їм треба відразу робити вибір по вузу, коли вивісять дати проведення творч конкурсів. Чому вузи домовляються між собою?

DOCENT
Це визначається Правилами прийому ВНЗ. Крім того терміни обмежені.

IV. Правила прийому до вищого навчального закладу
2.
Правила прийому повинні містити:
порядок та форми проведення творчих конкурсів для вступу на навчання до вищих навчальних закладів

V. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
5. Прийом заяв та документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах відповідно до пунктів 3, 5 розділу VII цих Умов, закінчується 24 липня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 21 липня до 01 серпня.

IX. Проведення вступних екзаменів, фахових випробувань та творчих конкурсів
3. Результати вступних екзаменів та творчих конкурсів для вступників, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, оцінюються за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати творчого конкурсу оцінюються за 200-бальною шкалою окремо за кожну сесію творчого конкурсу, яких не може бути більше ніж три.

DOCENT
Що ж до можливості приймати участь у конкурсі на вступ до кількох ВНЗ, то у разі вступу на напрями (спеціальності), які не передбачають творчих конкурсів, ця можливість залишиться.

До запровадження ЗНО, вступ до всіх ВНЗ України відбувався приблизно на тих самих умовах, що Ви описуєте - за вступними іспитами. Хоча і було право подати заяву в кілька ВНЗ, та іспити, як правило співпадали у часі.

А за радянських часів вступ був можливий лише до одного ВНЗ.

Леся
Бо для них відводиться мало днів (звичайно до 10). А творчі кокурси складаються з кількох частин, які проходять у різні дні. Наприклад, на художника: один день натюрмот, 2-ий день портрет, 3-ій день композиція. Для журналістів у деяких вузах: тест, написання статті, співбесіда - все це здається у різні дні. Перед тволрчими конкурсами - консультація. Виходить, що творчі конкурси можна здати лише в 1-2 вузах. На більше не вистачить часу і дати збігаються.

Леся
Збігаються не лише дати творчих конкурсів, але й вступних іспитів (хто здає вступні іспити).

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua