Вопрос и ответы на него

Як мені вступити до ВНЗ?

Оленка Лесишин
Закінчено 9ть класів і є диплом молодшого спеціаліста (косівське училище декоративного та прикладного мистецтва ім. Касіяна (декоративно-прикладне мистецтво "художня кераміка"). Є бажання поступати то тій же спеціальності але вже на бакалавра. Які екзамини потрібно здавати, і чи потрібно сертифікат ЗНО?

DOCENT
А атестат є?

ІІІ. Вимоги до рівня освіти вступників

6. Вищі навчальні заклади приймають на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) за умови вступу на споріднений напрям підготовки, який визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2007 року № 839 “Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста” та зазначається у правилах прийому до вищого навчального закладу.

Вищі навчальні заклади зараховують зазначені категорії осіб за умови виконання вступниками вимог, визначених розділами V, VI, VII та пунктом 1 розділу XVII цих Умов.

DOCENT
Додаток 1 до Умов прийому 2014

ПЕРЕЛІК
конкурсних предметів та творчих конкурсів при вступі на основі повної загальної середньої освіти до вищих навчальних закладів для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань)

Галузь: 0202 Мистецтво
Напрям підготовки: декоративно-прикладне мистецтво 6.020208

Назва предметів та творчих конкурсів:
українська мова та література,
історія України або світова література,
творчий конкурс

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua