Вопрос и ответы на него

Хто буде переводити бал атестата з 12 (200) бального в 60 бальний?

Vlad
Чи потрібно переробляти бал атетста . чи при вступі приймальна комісія сама переведе бал за новим зразком7

DOCENT
Вам нічого роботи з атестатом немає потреби.

Иван Петриченко
Для випускників шкіл минулих років, які вступатимуть до вузів цього року, розрахунок середнього бала атестату робитиме приймальна комісія вищого навчального закладу.

У п. 12 розділу 6 Умов прийому зазначено: "Приймальна комісія здійснює перевірку середнього бала документа про освіту (обчислює в разі відсутності)"

Vlad
Дуже вдячний

Леся
Приймальна комісія сама все зробить. Не переживайте)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!