Вопрос и ответы на него

Чи маю я право вступити на бюджет?

Юлия
Я закінчую у цьому році коледж (навчаюсь на денному відділенні на бюджеті)і планую вступати до ВНЗ на 2 курс денного відділення за своєю спеціальністю. Чи маю я пільги на зарахування на бюджет якщо я сирота і мені є 18 років? Чи буде суттєво впливати мій результат вступних екзаменів на можливість навчання на бюджеті?

DOCENT
Ви маєте право на зарахування поза конкурсом.

XIII. Зарахування поза конкурсом

1. Поза конкурсом зараховуються:

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування»;

2. Кількість місць для осіб, визначених у пункті 1 цього розділу, встановлюється приймальною комісією вищого навчального закладу і не повинна бути більше 25 відсотків від обсягу державного замовлення з кожного напряму (спеціальності), доведеного вищому навчальному закладу, але не менше одного місця. Зарахування на ці місця відбувається за конкурсом відповідно до конкурсного бала вступника.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua