Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можна навчатися у двох ВНЗ заочно одночасно?
Вопрос и ответы на него

Чи можна навчатися у двох ВНЗ заочно одночасно?

Галина Денисевич
Чи можна навчатися у двох ВНЗ заочно одночасно?

Вилен
Так, це можливо.

Леся Манакова
Це можливо при умові, якщо одне навчання на бюджетній основі, а друге на контрактній. Або обидва на контрактній. Але строки сесій можуть співпадати. Тому краще перед вступом дізнатися в ВУЗах, коли в них зазвичай проходять сесії для заочників.

aladdin85
Хоча формально можливо поєднати тільки різні форми (ЗУ "Про вищу освіту", ст. 42; Умови прийому-2012, 2013, ст. 17.2; Лист МОНмолодьспорт № 1/9-291 від 18.04.12 року).

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!