Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можна отримати другу вищу освіту безкоштовно?
Вопрос и ответы на него

Чи можна отримати другу вищу освіту безкоштовно?

Галина Денисевич
Чи можна отримати другу вищу освіту заочно на державній формі навчання, здавши ЗНО, маючи на той момент ступінь бакалавра (державна стаціонарна форма навчання) по іншій спеціальності?

Вилен
Відповідно до ст.4 ЗУ "Про вищу освіту" громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше. Тобто вступати на бюджетне навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра немає права особа, яка цей рівень освіти вже здобула.

Леся Манакова
Ні, згідно Закону Ви вже маєте ступінь бакалавра, а значить можете влаштуватися на роботу за спеціальністю, отримувати зарплату і оплачувати своє подальше навчання із своєї кишені.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!