Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи можливо вступити ще в цьому році до ВУЗу?
Вопрос и ответы на него

Чи можливо вступити ще в цьому році до ВУЗу?

Чи можливо вступити ще в цьому році до ВУЗу?

aladdin85
Ні, строки вичерпано (пункти 5.2—5.10 Умов прийому на 2013 рік).
Можливо, якісь виключні ВНЗ чи неакредитовані недержавні ВНЗ здійснюють прийом (чи донабор) і досі, але це питання до цих ВНЗ.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!