Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Чи може ВНЗ обмежувати право вибору абітурієнтом предмета, за яким надається сертифікат ЗНО
Вопрос и ответы на него

Чи може ВНЗ обмежувати право вибору абітурієнтом предмета, за яким надається сертифікат ЗНО

Ирина
Збираюся вступати до Національної музичної академії. За Правилами вступу до конкретного ВНЗ встановлено, що треба подавати сертифікати ЗНО з української мови-літератури та з історії України. Однак згідно з Переліком конкурсних предметів та творчих конкурсів при вступі до вищих навчальних закладів у 2013 на спеціальності \"Мистецтво\" можна подавати сертифікати або з історії України, або з світової літератури. Можу я обрати світову літературу, чи ВНЗ має право наполягати на поданні сертифікату саме з історії України?

Спасибі за пораду!

Вилен
Ви можете складати як Історію України, так і світову літературу (на свій розсуд), ВНЗ дає ВАМ право обрати предмет.

Ирина
Дуже дякую за відповідь!

aladdin85
ВНЗ має право обмежити вибір абітурієнта одним предметом з двох, зазначених у додатку до Умов прийому до ВНЗ у 2013 році (п. 7.2 зазначених Умов). Тому якщо у правилах прийому до ВНЗ зазначено \"історія України\", Ви можете подавати сертифікат ЛИШЕ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Отже, ВНЗ має право відмовити у прийнятті сертифікатів з предметом \"світова література\".

Ирина
Дуже дякую за відповідь!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!