Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Хто має укладати контракт за неповнолітнього студента?
Вопрос и ответы на него

Хто має укладати контракт за неповнолітнього студента?

Аленчик Руденко
а чи можна приїзжати на укладання контракту не з батьками,а з старшими сестрами або братами:?

aladdin85
Відповідно до положень Типового договору про підготовку фахівця (примітка 1), «За фізичну особу, яка не має повної дієздатності, договір підписують її батьки або інші законні представники».
Відповідно до ч. 1 ст. 242 ЦК України, «Батьки (усиновлювачі) є законними представниками своїх малолітніх та неповнолітніх дітей».
(«іншими законними представниками» у розумінні Типового договору можуть бути «батьки, усиновителі, батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, опікуни, піклувальники, представники закладів, які виконують обов'язки опікунів і піклувальників» — так визначено у низці нормативно-правових актів і законів з певними змінами та уточненнями; але ніде не зазначаються брати чи сестри як законні представники).
Тому, якщо батьки живі, а Ви неповнолітня, то укладати контракт треба з батьками.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!