Osvita.ua Вопросы Высшее образование Вступительная кампания Якщо зараховані на бюджет забирають документи, хто йде на їх місця?
Вопрос и ответы на него

Якщо зараховані на бюджет забирають документи, хто йде на їх місця?

Лариса
Якщо зараховані на бюджет забирають документи, хто іде на їх місця? Хто контролює цей процес? Де це можна побачити?

aladdin85
Для начала попробуйте ознакомиться с пунктом 19.3 Условий приёма:
«Рішення приймальної комісії про зарахування вступника може бути скасоване приймальною комісією лише за письмовою заявою вступника або в разі виявлення порушень законодавства з боку вступника, передбачених пунктом 23.4 розділу ХХІІІ цих Умов.

Питання про відрахування вступника за власним бажанням та повернення йому оригіналів документів розглядається в день подання вступником письмової заяви. На звільнені при цьому місця може проводитись додаткове зарахування за конкурсом осіб, які подали сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (успішно склали вступні випробування), у цьому вищому навчальному закладі відповідно до конкурсного бала».

Лариса
Дякую.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!