Вопрос и ответы на него

Чи правомірно мене зняли з конкурсу?

Валентина Филипченко (Дёготь)
я подавала заяви про вступ в КПІ на 3 напрями, в першому турі я пройшла на один із напрямів, куди і віднесла оригінали своїх документів.Питання: чому мені сказали в приймальній комісії, що мене знято зі списків останніх двох напрямів в цьому ж ВУЗі на подальші тури зарахувань??? Хіба це відповідає правилам прийому до ВНЗ? Я так розумію, що я мала би продовжувати участь в конкурсі на інші два напрями?

aladdin85
Так, виключення зі списків є протиправним, Ви маєте продовжувати участь у конкурсі, і єдиною підставою викреслення може бути рекомендація у першій хвилі і неподання оригіналів. Якщо Ви вважаєте, що є порушенням Ваших прав, і більш пріоритетними є інші два напрямки, зателефонуйте до "ОПОРИ" та МОН. Якщо це не надто суттєво, рекомендую не починати навчання у ВНЗ зі скандалу, хоча, звісно, так робити не можна.

Вилен
У зв"язку з вашим запитанням я зв"язався з Департаментом вищої освіти МОН України, і отримав відповідь, що такі дії неправомірні. Звертайтеся на гарячу лінію МОН і подавайте скаргу на дію приймальної комісії вашого ВНЗ. 0444813215

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua