Вопрос и ответы на него

Як правильно подавати оригінали документів під час "хвиль"?

Анна Омельченко
Чи можу я забрати оригінали документів з ВНЗ, до якого я вже зарахована, та чи буду я приймати участь у другій хвилі, якщо мене вже зараховано?

aladdin85
Зарахування відбувається лише 11 серпня шляхом видання наказу про зарахування. До цього моменту особа не вважається студентом (ст. 53 ЗУ "Про вищу освіту"), залишаючись вступником, "рекомендованим до зарахування", а тому цілком може забрати оригінали і віднести їх до іншого навчального закладу.

Elena Ostrovska
так, звичайно. Але якщо ви забираєте оригінали документів з вузу або спеціальності де ви вже рекомендовані до зарахування, то втрачаєте своє "бюджетне" місце.
Єдине що можуть бути проблеми, адже вузи теж не хочуть втрачати абітурієнтів з хорошими балами.) На практиці знаю, що в комісію можуть вмовляти залишити документи і т.д., а деякі навіть можуть казати, що "немає на місці людини, яка цим займається, прийдіть завтра за документами" і таке інше - це брехня, вони повинні віддати документи за першою вимогою. Але в любому випадку - це ваше право.))

Вилен
Після завершення першого встановленого строку вибору вступниками за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» місця навчання (чотири календарних днів після оприлюднення першого списку рекомендованих до зарахування) Приймальна комісія:
здійснює коригування списку осіб, рекомендованих для зарахування, з одночасним внесенням відповідних відомостей до Єдиної державної електронної бази з питань освіти:
приймає рішення про зарахування вступників, які були рекомендовані та виконали вимоги для зарахування ( подали оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами прийому.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua