Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Artem
Действует ли при поступлении льгота для детей шахтеров? *

Действует ли при поступлении льгота, если у отца-шахтёра подземный стаж более 15 лет? При этом документы подаются онлайн или лично?

Таня Семененко
Коли буде оприлюднено кількість місць держамовлення у ВНЗ? *

Коли буде оприлюднено кількість місць "держамовлення" у ВНЗ?

Аня Гузий
Як подати електрону заяву? *

я не можу знайти де подавати електронну заяву

Валерий Артюхов
Нужно ли сдавать вступительные экзамены? *

Нужно ли сдавать в ВУЗе вступительные экзамены если я сдал ЗНО, на сайте института есть пункт "програми вступних випробувань із загальноосвітніх предметів для вступу на ОКР «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти" и в нем помимо сертификатов ЗНО 2016 есть еще и программы вступительных экзаменов, и непонятно нужно ли сдавать их или мне достаточно только ЗНО?

Ирина Журикова
Не работает сайт http://ez.osvitavsim.org.ua/ что делать? *

не могу зайти на сайт http://ez.osvitavsim.org.ua/для подачи заявления !!!! что делать !!! вижу не у меня одной проблема!

Svitlana Morenets
Як подати електрону заяву? *

При заповненні електронної заяви на факультет журналістики є пункт, де потрібно обрати предмет, який здавався? На факультеті журналістики історія або англійська на вибір. Де в заяві я маю вказувати, який предмет я обрала?

Анастасия Чабанюк
Сколько действует медицинская справка для поступления в ВУЗ? *

Сколько действует медицинская справка для поступления в ВУЗ?

Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году? *

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Ly4ik
Як вступати до ВНЗ? *

Підкажіть будь-ласка, якщо я не поступав у 2015 році, але хочу поступити у 2016 р. Які документи мені потрібно? І як я буду здавати ЗНО? Сертифікат прийде мені додому? Чи мені потрібно йти в школу домовлятися?

Анастасия Хлопина
Смогу ли я поступить на бюджет повторно? *

В этом году поступила на бюджет в городской ВУЗ, но хочу учиться в Киеве, в лингвистическом. Правда ли, что придётся возвращать всю стипендию государству и смогу ли я поступить на бюджет второй раз?

Radomir
Как узнать что ты проходишь на контракт? *

Как узнать что ты проходишь на контракт?

Тарас Мельник
Які пільги передбачені для дітей з багатодітних родин? *

Доброго дня. Я дитина з багатодітної сім'ї, в якій 5 дітей. Які пільги для вступу для мене існують? Чи можна мені подавати заяви на вступ через інтернет, а вже потім коли буду везти оригінали документів за допомогою посвідчення підтвердити, що я дитина з багатодітної сім'ї, чи потрібно одразу везти всі документи в ВНЗ,в які я хочу поступати? Згідно з статею 19 закону про охорону дитинства, діти з багатодітних сімей, в яких є 5 і більше дітей, які мають достатній рівень знань звільняються від плати за навчання в ВНЗ усіх рівнів акредитації державної та комунальної форми. Який це достатній рівень знань і чи 100% я звільнюся від плати за навчання в будь-якому ВНЗ?

Саня Черниченко
Чи прийняв КМУ Постанову про відшкодування коштів за навчання? *

Навчався у ВНЗ,забрав документи. Повторно здав ЗНО. Зараз буду подавати заявки у інші ВНЗ на бюджет. Постанову про відшкодування коштів ще не прийняли?

student_2014
Як діяти абітурієнтам, які хочуть перевсткпити на бюджет?! *

Ось і почалася вступна кампанія 2015, але як бути абітурієнтам, які перевступають на бюджет цього року? Де можна ознайомитися з механізмом відшкодування коштів за минулу спробу отримати вищу освіту? Невже він досі не розроблений? Якщо це так, то це свідчить про непрофесійність мін. освіти і КМУ. Я розчарований.

ирина
Как подать оригиналы документов? *

Вот с чем столкнулись, и думаю не только мы. Проблема вот в чем - абитуриент четко знает в какой вуз, факультет и на какую специальность он поступает. При этом бюджета на этой специальности нет только контракт!В приемной комиссии вуза сказали, что не примут 10 июля оригиналы документов (лично от абитуриента) с выбранным одним приоритетом, а согласно правил 2015 оригиналы только в августе :-(.При этом у абитуриента нет возможности в августе это сделать.Как быть?МОЖЕТ ЕСТЬ ВАРИАНТ НАПИСАНИЯ КАКОГО ТО ЗАЯВЛЕНИЯ НА РАССМОТРЕНИЕ КОМИССИИ....ИЛИ КАК БЫТЬ?есть возможность только ссразу подать оригиналы, потому как улетает абитуриент за границу и будет в Украине только в конце августа

Александра Подолинная
Яе реалізувати право на першочергове зарахування? *

Право на першочергове зарахування: -особи, яким відповідно до Закону України "Про охорону дитинства" надане таке право; Недавно были внесены изменения в Статтю 19 Закону України "Про охорону дитинства" ( А именно меня интересует, то что детям, которые являются переселенцами зарегестрироваными, дается помощь при поступлении ( там целый список помощи, которую предоставляет государство, и так же право на першочергове зарахування). Цитата с Закона - (".... дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи, у тому числі дітям, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних та комунальних навчальних закладах." ) Я разерегестрирована официально как "внутрішньо переміщенна особа". Значит я имею правно на першочергове зарахування? Какие мне для этого нужны документы? Только справка, которую когда регестрируешься выдают или еще что-то? http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/425-19 - закон.

Вікторія Трень
Коли запрацює сайт, за допомогою якого можна подати електронну заяву? *

Коли запрацює сайт,за допомогою якого можна подати електронну заяву?

Olga
Чи можу я отримати другу вищу освіту (спеціаліста) за рахунок держбюджету і на підставі яких документів? *

У цьому році отримала диплом спеціаліста за держбюджет (маю посвідчення інваліда 2 гр, хоча проходила по рейтингу на держбюджет і без посвідчення). Чи можу я отримати другу вищу освіту (спеціаліста) за держбюджет і на підставі яких документів?

Женька Калинина
Сколько нужно медицинских справок для поступления? *

Подавать документы буду в электронном виде, что написать в графе: учебное заведение, если подавать в разные ВУЗы?

Galina Martell
Можно ли в 2015 году подавать электронное заявление на заочную форму обучения? *

можно ли в 2015 году подавать электронное заявление на заочную форму обучения ?