Osvita.ua Вопросы Высшее образование У мене диплом спеціаліста (юрист). Чи я маю право вилладати правові дисципліни в коледжі?
Вопрос и ответы на него

У мене диплом спеціаліста (юрист). Чи я маю право вилладати правові дисципліни в коледжі?

Ігор
Згідно ч 4 ст. 55 Закону України Про вищу освіту, посади педагогічних працівників можуть займати особи із ступенем магістра за відповідною спеціальністю. Також п 2 прикінцевих та перехідних положень, вищезазначеного закону, говорить що, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повна вища освіта) після набрання чинності цим Законом прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра. Чи є роз'яснення по даних нормах?

DOCENT
А які ще треба роз'яснення?

Можна ще скористатися вимогами частини 5 статті 58 Закону "Про освіту"

"5. Особи, які здобули вищу, фахову передвищу чи професійну (професійно-технічну) освіту за іншою спеціальністю та яким не було присвоєно професійну кваліфікацію педагогічного працівника, можуть бути призначені на посаду педагогічного працівника строком на один рік.

Особи можуть продовжити працювати на відповідних посадах педагогічних працівників системи дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти після їх успішної атестації у порядку, визначеному законодавством."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!