Osvita.ua Вопросы Высшее образование вступ на бюджет
Вопрос и ответы на него

вступ на бюджет

nastianastia95
Чи можна по закінченню 1го курсу(контракт), не забираючи документи з ВНЗ, знову намагатися вступити на бюджет (використовуючи електронний кабінет)?

DOCENT
Можна спробувати. Але для зарахування на бюджет, в разі отримання рекомендації, знадобляться оригінали. Тоді за місцем поточного контрактного навчання потрібно буде надати довідку про їх зберігання у закладі де навчання відбувається за кошти бюджету.

"4. У разі одночасного навчання за кількома спеціальностями (напрямами підготовки, спеціалізаціями, освітніми програмами) та формами здобуття освіти оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у закладі вищої освіти за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок цільових пільгових державних кредитів протягом усього строку навчання.

Довідка про зберігання оригіналів документів видається на вимогу студента закладом вищої освіти, у якому вони зберігаються."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!