Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи потрібно мені здавати ЗНО?
Вопрос и ответы на него

Чи потрібно мені здавати ЗНО?

Vika Vika
Я закінчила коледж в 2014 році,маю диплом молодшого спеціаліста.А в 2012 році закінчила повну загальну середню освіту.Хочу в 2019 році поступати в ВНЗ за скороченою формою навчання по спеціальності з дипломом молодшого спеціаліста,чи потрібно мені здавати ЗНО?

DOCENT
Потрібно, якщо плануєте підстрахуватися і спробувати вступ на 1 курс з нормативним терміном навчання на основі ПЗСО, щоб мати більше можливостей потрапити на бюджет.

Крім того, у Вашому можливий вступ на основі ОКР МС на 2 курс з нормативним терміном (тільки контракт з перспективою переведення на вакантні бюджетні місця), або 1 курс зі скороченим терміном (можливий бюджет).

Але для вступу на спеціальність 051 та всі спеціальності галузі 07 потрібні результати ЗНО з УМЛ. На всі інші спеціальності ЗНО не потрібно.

"VII. Конкурсний відбір, його організація та проведення

1. Конкурсний відбір для здобуття ступенів вищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань:

для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 051 «Економіка» та галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та фахового випробування відповідно до Правил прийому. У 2019 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2017, 2018 та 2019 років;"

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!