Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чим відрізняються ВУЗИ?
Вопрос и ответы на него

Чим відрізняються ВУЗИ?

Gamer
Доброго ранку ! Таке питання. Чи є різниця якщо в мене буде диплом менеджера "Киевский национальный университет им. Тараса Шевченка" або "академія праці соціальних відносин і туризму" ? При прийомі на роботу, роботодавецю важливо в якому університеті я вчився?

Gamer
Багато чую такого, мов "не вступайте в такий то вуз, бо дипломи їхні ні один роботодавець не прийме" хоча такі відгуки є навіть про державні вузи, так це правда?

Володимир Мініч
При прийомі на роботу важливі багато факторів. Перш з все - це знайти саму роботу. Для когось з роботодавців дійсно важливий конкретний зво. Але в основному - це Ваша професійність і диплом державного зразка.

Володимир Мініч
До речі, дипломи державного зразка видають не лише державні зво, а всі, хто має ліцензію на здійснення відповідної освітньої діяльності.

DOCENT
Ліцензія встановлює право закладу надавати освітні послуги.
Заклади, що надають освітні послуги на рівнях вищої освіти і працюють без ліцензії порушують законодавство України. Видані ними документи не мають статусу документів про вищу освіту. Такі документи не дають право працевлаштування на посади, перебування на яких, згідно законодавства або умов оголошення про вакансію, передбачає наявність вищої освіти.

"6. Документ про вищу освіту державного зразка видається закладом вищої освіти тільки за акредитованою освітньою програмою. За неакредитованою освітньою програмою заклади вищої освіти виготовляють і видають власні документи про вищу освіту у порядку та за зразком, що визначені вченою радою закладу вищої освіти."

DOCENT
Згідно даних ЄДЕБО, згадана Вами
Академія праці, соціальних відносин і туризму
має ліцензії на ряд спеціальностей.
За деякими спеціальностями,
а саме
(076) Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, та
(242) Туризм
вони на поточний момент не мають акредитації на бакалаврському рівні.

Згідно даних ЄДЕБО на вступну 2019 вони створили лише конкурсні пропозиції для іноземців. Але, згідно Умов прийому : "Небюджетні конкурсні пропозиції можуть вноситись до Єдиної бази до 01 червня 2019 року."

Роботодавці, як правило, зацікавлені в якісно підготовлених фахівцях.
КНУ ТШ, як флагман вищої освіти України, як правило ставить вищі вимоги як на етапі вступу так і під час навчання. Тому, як правило, випускники КНУ ТШ, дійсно багатьма роботодавцями розглядаються як більш якісно підготовлені.

Gamer
дякую за відповідь

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!