Osvita.ua Вопросы Высшее образование Уточнити
Вопрос и ответы на него

Уточнити

Orest
Після першого курсу, хочу забрати документи і поступити вже цього року(навчаюсь на бюджеті) . Скажіть, будь ласка, скільки я приблизно маю платити , якщо навчатимусь на бюджеті ? Дякую .

Володимир Мініч
Цю інфу Вам має надати ВНЗ.

DOCENT
Вартість навчання на бюджеті в середньому близько 35 тисяч за рік. Але сума витрат залежить від закладу та підпорядкування.
Але може бути менше, якщо якісь дисципліни з першого закладу Вам загадують в другому.

"5. Розрахунок коштів, що підлягають відшкодуванню здобувачем вищої освіти, який навчався за державним або регіональним замовленням за денною формою навчання, здійснюється за такою формулою:

S = Σ (Vі × 0,5) × ((K - Kз)/K),

де S - кошти, що підлягають відшкодуванню здобувачем вищої освіти, який навчався за державним або регіональним замовленням за денною формою навчання;

Vi - середня вартість навчання за рахунок загального фонду державного або місцевого бюджету одного здобувача вищої освіти згідно з інформацією про виконання паспорта бюджетної програми за і-тий календарний рік головного розпорядника коштів, до сфери управління якого належав вищий навчальний заклад у і-тому році і в якому особа здобувала вищу освіту за державним або регіональним замовленням за денною формою навчання минулого разу" 

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!