Osvita.ua Вопросы Высшее образование Як перевестись на інший факультет?
Вопрос и ответы на него

Як перевестись на інший факультет?

Дмитрий  Иванов
Підкажіть будь ласка!зараз я навчаюсь на першому курсі на бюджеті на факультеті Комп'ютерних систем!Чи можу я перевестися на факультет Економіки,при цьому знову на бюджет?І взагалі чи можна перевестись?Я не втрачу відстрочку від армії?

aladdin85
1. «Переведення студентів з одного вищого закладу освіти до іншого НЕЗАЛЕЖНО від форми навчання, НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ з вищою освітою, СПЕЦІАЛЬНОСТІ здійснюється за згодою ректорів (директорів) обох вищих закладів освіти». Але Вам треба буде складати академічну різницю, яка може бути значною. Всі деталі щодо переведення конкретно у Вашому ВНЗ краще дізнаватись безпосередньо в адміністрації закладу. Але можливість переведення на бюджет залежить від наявності бюджетних місць на факультеті, КУДИ Ви маєте намір перевестись. [п.п. 1, 2, 4, 11 Положення про порядок переведення...студентів]
2. «У разі переведення призовників, які навчаються у вищих навчальних закладах III або IV рівня акредитації з денною формою навчання, для навчання в інший вищий навчальний заклад зазначеного рівня акредитації і форми навчання право на відстрочку від призову на строкову військову службу НЕ втрачається за умови переведення протягом навчального року на курс не нижче того, на якому вони навчалися, а після закінчення навчального року - на вищий курс.» [ч. 12 ст. 17 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу»]

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!