Osvita.ua Вопросы Высшее образование Скільки мають працювати викладачі ВНЗ І-ІІ рівня акредитації?
Вопрос и ответы на него

Скільки мають працювати викладачі ВНЗ І-ІІ рівня акредитації?

Galina Kazimirova
Я працюю методистом в ВНЗ І-ІІ рівня. Нещодавно, усним наказом керівника нашого закладу було встановлено, що всі викладачі, що не займають інших посад, повинні знаходитися на своїх місцях з 8-ої по 17-у годину дня. Письмового наказу не оформлялося, так як це мотивувалося наявністю якогось закону, де написано, що при навантаженні в 720 годин, педагогічний працівник повинен безкоштовно відпрацьовувати в стінах навчального закладу ще 1451-у годину. При цьому, наявність викладача постійно перевіряється, а його відсутність карається доганою. Поясніть, чи повинен пед. працівник постійно знаходитися в стінах навчального закладу, навіть, якщо в даний момент не має занять. Чи стосується ця норма до викладачів, що є кураторами груп? Яким законом це регулюється? Згідно наявних документів профспілки працівників освіти України, тривалість робочого дня вчителя визначається його пед.навантаженням та розкладом занять. А згідно КЗпП, стаття 51, вчителі мають право на скорочений робочий день. Поясніть ці норми.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!