Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи матиму я право на відстрочку від призову якщо поновлюся у ВНЗ?
Вопрос и ответы на него

Чи матиму я право на відстрочку від призову якщо поновлюся у ВНЗ?

Павло Костюк
Ситуація наступна. Я відрахувався за власним бажанням із університету на третьому курсі після зданої зимової сессії. Виписався із воїнкомату у місті де вчився і приписався у себе вдома. Повістки приходили, але я їх ігнорив. Хочу поновитись на 3 курс, але боюсь, що мене призвуть як діло дійде до питання з військоматом.

DOCENT
Право на відстрочку Ви втратили.

Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу

10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх
повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.

Павло Костюк
Якщо я все ж поновлюсь і мене призвуть в армію через місяць, то я зможу розраховувати на академічну відпустку? І чи не пропадуть заплачені гроші за рік навчання?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!