Вопрос и ответы на него

Чи маю я право перевестись у Львівський ВНЗ?

Іра
Доброго дня! Я зарахована у ДонНТУ (Донецьк), заповнила анкету і продовжую навчання у Красноармійську. З 17 там лекції (2 тижні). Однак я знайшла роботу (зараз живу у Львові), а у Красноармійську сказали, що дистанційне навчання відмінили (хоча обіцяли). Тож мене цікавить питання, чи маю я право перевестись у Львівський ВНЗ і закінчити навчання тут? І яким чином це можна зробити? Дякую.

DOCENT
Формально це можливо але в межах однієї спеціальності і, як правило, під час канікул. Але у Вашому випадку можливі нюанси.

1. Переведення студентів з одного вищого закладу освіти до іншого незалежно від форми навчання, напряму підготовки фахівців з вищою освітою, спеціальності здійснюється за згодою ректорів обох вищих закладів освіти.
3. Переведення студентів, а також поновлення в число студентів осіб, які були відраховані з вищих закладів освіти, здійснюється, як правило, під час літніх або зимових канікул.
10. Студент, який бажає перевестись до іншого закладу освіти, подає на ім'я ректора вищого закладу освіти, в якому він навчається, заяву про переведення і одержавши його письмову згоду, звертається з цією заявою до ректора того вищого закладу освіти, до якого він бажає перевестись.
11. При позитивному розгляді заяви і за умови ліквідації академічної різниці ректор вищого закладу освіти видає наказ, згідно з яким студент допускається до занять, а до закладу освіти, в якому він навчався раніше, направляє запит щодо одержання поштою його особової справи.

Іра
Дякую за відповідь. Вона викликала в мене ще декілька питань:
1. Як отримати згоду ректора Індустріального інституту (в Красноармійську)? Тільки їхати туди? Чи її може отримати за довіренністю хтось з рідних? Чи можливо отримати її в електронному вигляді?
2. Щодо канікулярного періоду. У тимчасовому положенні про переведення мова йде про розгляд ситуацій індивідуально. Я не мала змоги зробити це влітку (була зарахована 24 вересня у ДонНТУ), а тепер я мушу втрачати пів-року?
3. Щодо "в межах однієї спеціальності" - у тому ж положенні мова йде про те, що якщо не має вільних місць на рідній спеціальності, можна потрапити на іншу. Це так?
Лінк на положення: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0574-14/print1411113097561213

DOCENT
Ці всі питання вирішуються в індивідуальному порядку.
Вам необхідно звернутися до обох ВНЗ, для початку хоча б в телефонному режимі.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua