Вопрос и ответы на него

Чи маю я право викладати у ВНЗ з дипломом бакалавру? Чи маю я право вступити до аспірантури?

Olga
Маю диплом бакалавру з філології, в якому прописано, що маю право працювати "в закладах освіти та інших галузях за фахом". Чи маю я право викладати в ВНЗ з таким дипломом? І супутнє питання. Чи маю я право після отримання ступеня бакалавра вступати до аспірантури? Дякую.

DOCENT
На обидва запитання відповідь - НІ

Стаття 5. Рівні та ступені вищої освіти

6. Доктор філософії - це освітній і водночас перший науковий ступінь, що здобувається на третьому рівні вищої освіти на основі ступеня магістра.


Стаття 53. Науково-педагогічні, педагогічні та наукові працівники вищих навчальних закладів

1. Науково-педагогічні працівники - це особи, які за основним місцем роботи у вищих навчальних закладах провадять навчальну, методичну, наукову (науково-технічну, мистецьку) та організаційну діяльність.

Стаття 55. Основні посади наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників вищих навчальних закладів та порядок їх заміщення

9. Посади науково-педагогічних працівників можуть займати особи, які мають науковий ступінь або вчене звання, а також особи, які мають ступінь магістра.

Леся
Після бакалавра вступають в магістратуру, а ніяк не в аспірантуру. Після магістратури в аспірантуру. Для викладання у ВНЗ потрібен хоча б диплом магістра. А для школи чи курсів можна освіту бакалавра.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua