Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи можуть перевести державника на платне?
Вопрос и ответы на него

Чи можуть перевести державника на платне?

Malyna
Чи можуть перевести з державної форми навчання на платну? і за яких умов?

DOCENT
Закон таку можливість неявно передбачає, через встановлення повноважень органів студентського самоврядування. Як правило, таке переведення можуть запропонувати студенту, що має проблеми з сесією в "обмін" на те, що адміністрація закриє очі на академічну заборгованість (не успішність). До законності така процедура немає жодного відношення.

Стаття 40. Студентське самоврядування
6. За погодженням з органом студентського самоврядування вищого навчального закладу приймаються рішення про:

2) переведення осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі за державним замовленням, на навчання за контрактом за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб;

3) переведення осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб, на навчання за державним замовленням;

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!