Вопрос и ответы на него

Мене непокоять декілька питань.

Таня Чередниченко
Мене непокоять декілька питань. 1) Я зараз навчаюсь на 2 курсі (бюджет) колледжа, але я хочу перевестись там на заочно та поступити в ВУЗ. Чи можливо так навчатись? Або навпаки навчатись в ВУЗі заочно а в колледжі просто продовжувати навчання? 2) Я щось чула про дистанційне навчання. Хотілось би дізнатись більш докладно. 3) Чи можливо в колледжі навчатись на бюджеті і на контракті в ВУЗі і дистанційно ще десь одночасно? 4) Я досі не визначилась зі своєю професією і тому мені здається, що я в колледжі вибрала не ту спеціальність. Як краще поступити коли час вже майже сплив?

DOCENT
Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

16) навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох вищих навчальних закладах, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua