Вопрос и ответы на него

Чи можу я ще перевестись до іншого ВНЗ України?

Дарья Жирнова
Чи можу я ще перевестись до іншого ВУЗу України, як вільний слухач якщо я студентка донецького університету ???які терміни переводу?

DOCENT
Необхідно пройти реєстрацію.

Реєстрація студентів, аспірантів і співробітників ДонНУ, які бажають продовжити навчання або роботу в системі освіти та науки України
Контакт-центр: +380 (66) 41-59-982

Інформуємо, що кінцевий строк реєстрації на сайті МОН України викладачів та співробітників — 5 ЖОВТНЯ, студентів усіх курсів та форм навчання — 15 ЖОВТНЯ.

Анна Иванова
А якщо я не з ДонНУ?

DOCENT
Ви б написали про це з самого початку, щоб не було необхідності вгадувати, студенткою, якого саме "донецького університету" Ви є.

В цьому разі орієнтуйтесь на Розпорядження КМУ № 785-р від 27.08.14 року
"Деякі питання організації 2014/15 навчального року в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях"

2. Взяти до відома, що

2) забезпечення доступу до навчання осіб, які навчались у 2013/14 навчальному році в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях, незалежно від року навчання, освітньо-кваліфікаційного рівня і форми навчання здійснюється керівником навчального закладу, що розташований в іншому регіоні України, за заявою такої особи, що подається до приймальної комісії (аспірантури, докторантури) відповідного вищого навчального закладу разом із копією документа, що посвідчує особу, шляхом видання наказу про її зарахування як такої, що тимчасово допущена до занять.

DOCENT
Додатковий мобільний телефон гарячої лінії MOH для студентів Донбасу – (096) 444 30 86

У зв’язку з обмеженим доступом або частковою відсутністю Інтернет та телефонного зв’язку в Донецькій та Луганській областях, Міністерство освіти і науки з 3 жовтня запроваджує додаткову телефону лінію для студентів Донбасу.

Студенти Донецької та Луганської областей можуть телефонувати на мобільний номер – (096) 444 30 86.

Нагадаємо, що у МОН з травня 2014 року постійно працює телефон гарячої лінії – (044) 481-32-15.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua