Вопрос и ответы на него

Проблеми в навчальному закладі: до кого звернутися?

Liana Kolesnik
Звертаюся до вас за порадою,просто не маю уяви до кого звернутись.Мій син вчиться на четвертому курсі Кременчуцького льотного коледжа Київського національного авіаційного університету,за вкаліфікацією:пілот гелікоптера(цивільна авіація).Таких вузів в Україні два.Є ще в Харькові (військовий).Ми дуже раді,що наш син вчиться в цьому коледжі.Чудовий колектив науково-педагогічних працівників,мудрий керівник-Головенський В.В.Дуже багато льотчиків закінчили цей заклад і працюють по всій Україні і в тепер ворожою нам-Росії. Але ж з такою потрібною тепер Батьківщині спеціальністю-діти випускаються "ніким"і йдуть в армію "ніхто".Свідотство комерційного пілота ми в кінці року не одержимо в зв'язку з тим,що льотна підготовка не здійснюється(була аварія-йде вже рік "розслідування").Та й заправка вертольотів топливом здйснюється за рахунок батьків і не всим такі суми по карману(до20тис.$).Військову кафедру відкрити не дозволили.Ми розуміємо,що нашій Батьківщині сьогодні не до нас,але ж...Допоможіть або підскажіть до кого звернутися?!Не будьте байдужим!З повагою і подякою Ліна!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Лучше всего обратиться к руководству учебного заведения и узнать у него куда и с чем обращаться, чтобы помочь заведению, а не навредить.

Liana Kolesnik
Возможно вы правы.Но мы в прошлом году(когда еще не было войны и когда отменили срочную службу в армии) вместе с зав.кафедры военной подготовки Кировоградской летной академии Дрезналь Артуром Генриховичем обращались с вопросом открытия в нашем колежде военной кафедры. Нам четко дали понять тогда-летчики Родине не нужны!?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua