Вопрос и ответы на него

Как получить второе высшее образование?

Natasha Natasha
Здравствуйте! Я заканчиваю 5 курс университета (специалист, дневная форма). Слышала, что можно заочно на другую специальность на 3-й курс сразу поступить. Если да, то как это все проходит (вступительные, ЗНО или что там)? И как насчёт уже изученных дисциплин? Спасибо!

DOCENT
За новим Законом можна зразу і на п'ятий, але якщо у ВНЗ будуть Вас готові приймати.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

10. Прийом на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра здійснюється за результатами вступних випробувань. Особа може вступити до вищого навчального закладу для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала документа про вищу освіту бакалавра.

Natasha Natasha
"...здобутого за іншою спеціальністю...". А если специальности не родственные? Например, правоведение и филология

DOCENT
Якщо Ви будете здатні успішно пройти додаткові вступні випробування, а ВНЗ буде готовий Вам їх організувати, то яка різниця?

5) вища освіта - сукупність систематизованих знань, умінь і практичних навичок, способів мислення, професійних, світоглядних і громадянських якостей, морально-етичних цінностей, інших компетентностей, здобутих у вищому навчальному закладі (науковій установі) у відповідній галузі знань за певною кваліфікацією на рівнях вищої освіти, що за складністю є вищими, ніж рівень повної загальної середньої освіти;

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua