Вопрос и ответы на него

Имеют ли право отчислить за пропуски?

Людмила
Закон не препятствует получению параллельного образования (очного + заочного), одно из которых бюджет, а другое - контракт. Вопрос: является ли справка-вызов на сессию в другой ВУЗ уважительной причиной для пропуска занятий в первом? Имеют ли право отчислить за пропуски?

DOCENT
Такий виклик є підставою для надання відпустки працюючим. Відвідування занять, згідно положення про організацію навчального процесу у ВНЗ, є обов'язковим.
Але, якщо Ви проінформуєте належним чином, про причину можливих пропусків, то Вам можуть піти назустріч.
Якщо через свої пропуски Ви не зможете виконувати вимоги навчального плану, то можуть і відрахувати.

Стаття 46. Відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти

1. Підставами для відрахування здобувача вищої освіти є:
1) завершення навчання за відповідною освітньою (науковою) програмою;
2) власне бажання;
3) переведення до іншого навчального закладу;
4) невиконання навчального плану;
5) порушення умов договору (контракту), укладеного між вищим навчальним закладом та особою, яка навчається, або фізичною (юридичною) особою, яка оплачує таке навчання;
6) інші випадки, передбачені законом.

Людмила
Дякую

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!