Вопрос и ответы на него

Як можна перевестись з одного ВНЗ до іншого?

Yarik Zakharov
Добрий день. Я навчаюсь у Донецькому національному університеті. У зв'язку з подіями на сході України хотів би перевестись до іншого ВНЗ. Забрати документи не маю можливості. Чи можна якимось чином відновити документи або отримати їх поштою? Буду вдячний за відповідь.

DOCENT
Ви можете звернутися до ВНЗ за межами Донецької та Луганської областей з метою продовження навчання у стані слухача, у відповідності то
Розпорядження КМУ № 785-р від 27.08.14 року
"Деякі питання організації 2014/15 навчального року в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях"

2.
2) забезпечення доступу до навчання осіб, які навчались у 2013/14 навчальному році в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях, незалежно від року навчання, освітньо-кваліфікаційного рівня і форми навчання здійснюється керівником навчального закладу, що розташований в іншому регіоні України, за заявою такої особи, що подається до приймальної комісії (аспірантури, докторантури) відповідного вищого навчального закладу разом із копією документа, що посвідчує особу, шляхом видання наказу про її зарахування як такої, що тимчасово допущена до занять.

DOCENT
Додатково дивіться інформацію за посиланням нижче

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua