Вопрос и ответы на него

Чи обов"язково на магістратуру треба йти лише за своєю спеціалізацією (на якій навчалась)?

Лариса Виногородська
на магістратуру треба іти за своєю спеціалізацією на якій навчалась?

DOCENT
Ні не обов'язково

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

10. Прийом на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра здійснюється за результатами вступних випробувань. Особа може вступити до вищого навчального закладу для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала документа про вищу освіту бакалавра.

MKL
Тобто? Якщо я вчився на юриста, то на магістра я можу піти вчитися на інженера?

DOCENT
Якщо зможете успішно пройти додаткові вступні випробування.

Дмитро Корнієнко
ВНЗ зацікавлені в збільшенні кількості студентів. Думаю, що на контракту форму навчання пройти випробування буде нескладно ) Навіть в деяких медичних ВНЗ є магістратура.. Чи й собі куди-небудь поступити.. Це ж нічого, що я інженер -будівельник?

DOCENT
На медика можна вчитися лише з самого початку

Стаття 5. Рівні та ступені вищої освіти

5.

Ступінь магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування здобувається на основі повної загальної середньої освіти і присуджується вищим навчальним закладом у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми, обсяг якої становить 300-360 кредитів ЄКТС.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!