Вопрос и ответы на него

Чи зобов'язаний студент підписувати угоду про відпрацювання?

krat1
Чи зобов'язаний студент підписувати угоду про відпрацювання, якщо він навчається за держзамовленням? чи може ВНЗ не видати диплом у разі не підписання даної угоди?

DOCENT
У Вас зараз вимагають підписати таку угоду?

Обов'язкове відпрацювання випускників було раніше передбачено частиною другою статті 52 закону "Про освіту".

З 6 вересня 2014 р, з набранням чинності нової редакції Закону "Про вищу освіту", згідно його перехідних положень, відповідна частина видалена із Закону "Про освіту". Законних підстав вимагати відпрацювання, а отже і підписувати угоду про відпрацювання більше не існує.

krat1
Так, роздали угоди та картки про працевлаштування і сказали заповнити їх

krat1
Посилаючись на новий закон про вищу освіту, я можу відмовитись підписувати угоду?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!